Slaapbank lang matras

Wij weten als geen ander hoe moeilijk het kan zijn om producten te vinden die passen bij lange mensen. Zelf ben ik 190 cm lang, maar mijn zoon is zelfs 198 cm. Hoewel we niet de allergrootste zijn, is het al lastig genoeg om schoenen in maat 48 te vinden, laat staan voetbalschoenen in die maat! En als het om banken gaat, is het nog lastiger om een bank te vinden die echt goed zit.

Al jaren maken wij zitbanken speciaal voor lange mensen. We werken nauw samen met de Klub voor Lange Mensen (ja, met een K!). Onze banken zijn dieper, langer en breder dan de standaardmodellen, zodat lange mensen eindelijk lekker kunnen zitten zoals iedereen dat zou moeten kunnen. Het is geweldig om de blijdschap te zien wanneer mensen voor het eerst op zo’n aangepaste bank gaan zitten. De smile is onbeschrijfelijk, omdat ze normaal gesproken met handen en voeten uit een bank moeten kruipen.

Slaapbank lange mensen
Een heerlijke slaapbank lang  matras van maar liefst 210 lang 14 cm dik van hoogwaardig koudschuim

Slaapbank met lang matras: Een oplossing voor lange mensen

Maar genoeg over de algemene uitdagingen, laten we het nu hebben over de slaapbank met lang matras, want die vind je eigenlijk bijna nergens. Wij hebben sinds kort een slaapbank uit Zuid-Italië met een matras van maar liefst 210 cm lang (Italianen zijn over het algemeen niet zo lang, maar maken het wel mogelijk! 🤔).

Deze slaapbank is verkrijgbaar als slaapfauteuil, 2-zits, 2,5-zits en 3-zits, allemaal met een matras van 210 cm lang. En zelfs als hoekopstelling kunnen we deze slaapbank leveren. Het aanbod is niet alleen praktisch, maar ook ontzettend veelzijdig: je hebt keuze uit een enorm aantal stof- en lederopties, zodat de slaapbank perfect in je interieur past

Slaapbank lange mensen
De Cloud leerbaar met een matras van 210 lang!

Als je interesse is gewekt, maak dan een showroomafspraak! Zo kun je met eigen ogen zien en ervaren hoe comfortabel deze slaapbanken zitten en liggen. Wedden dat je enthousiast wordt? Bel ons gerust op 072-5616126, we nemen altijd op. Onze showroom is 7 dagen per week geopend van 9.00 – 21.00 uur.

En vergeet niet: we bieden niet alleen banken, maar ook gordijnen, zonwering, behang, karpetten, accessoires, meubels, lampen en nog veel meer! Wij zeggen: WELKOM!

Maak een afspraak

Social media

Laatste blogs

Slaapbank lange mensen

Bedbank matras 210 lang

Slaapbank lange mensen

Slaapbanken Alkmaar

Kwaliteit slaapbanken

Kwaliteit slaapbanken

Slaapbank lange mensen

Hoek slaapbank

Slaapbanken met opbergruimte

Slaapbanken met opbergruimte

Luxe slaapbanken

Luxe slaapbanken

Contactaanvraag

Zoeken

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.